Your Benefits

Competition Winners

TICKETS TO GREASE THE MUSICAL: S Butler, Mount Gambier; A Philips, Mount Barker; J Moynahan, Plympton South; J Anspach, Belair; J Lang, Forestville; D Edyvean, Aldgate; A Munro, Reynella; M Hill, Murray Bridge; C Burbridge, Clarence Park; M McDonald, Lyndoch. 

Tinker Bell and the Pirate Fairy family pass: S Clayson, Murray Bridge; S Bishop, Pennington; D Bywaters, Semaphore; D Langsforde, Glenelg; M Rossi, Magill; G Johnson, Globe Derby Park; K Gregory, Northgate; K Pftizner, Kapunda; W Brown, Bellevue Heights; F Beard, Seaford Rise; P Millard, Broken Hill; B Fletcher, Sturt; S McShane, Blackwood; D Selby-Fullgrabe, Mount Torrens; D Mirt, Mawson Lakes; D Simmons, West Lakes Shore; J Lindsay, Wynn Vale; E Coppola, Underdale; R Weston, Port Pirie South; G Bowden, Valley View; G Jaeschke, Clare; N Thain, Kingswood; J Schutz, Padthaway; D Papalia, Findon; A Moore, Glenelg East; M Davidson, Hawthorn; M De Virgilio, Findon; D Lowe, Port Willunga; G Manser, Highbury; J Davies, Woodside; J Strauss, Onkaparinga Hills; J Bolton, Glengowrie; G Harding, Balaklava; A Moskwa, Joslin; G Todd, Tumby Bay; A O’Mahoney, Paradise; H Krysinska, Oaklands Park; A Gridley, Paralowie;  C Nogaj, Happy Valley; S Page, Kingscote; V Mirt, Mawson Lakes; O Becker, Semaphore Park; I McLuckie, Parafield Gardens; H Skowronski, Burton; R Carey, Port Lincoln; C Gray, O’Halloran Hill; L Salandra, Gilles Plains; D Rogers, Walker Flat; M Kutzner, Salisbury Downs; K Weinert, Elizabeth North; G Kopp, Clare; S Doddridge, Victor Harbor; J Pavic, Henley Beach; G Marrocco, Flinders Park; S Verschoor, Seaford; J Giles, Belair; G Wilson, Port Lincoln; A Johnswood, Toorak Gardens; G Searl, Hallett Cove; S Reig, Happy Valley; M Pinneri, Winsor Gardens; B Schirmer, Cambrai; G Worthington, Clare; A Dix, Angle Vale; A Buckland, Gulfview Heights; T Capurso, Windsor Gardens; K Cooper, Gulfview Heights; T Krolikowski, Fulham Gardens; I Scholefield; Elizabeth Vale; K Kouzaba, Auldana; J Mulvany, Gulfview Heights; I Parker, Hazelwood Park; C Palumbo, Glandore; K McMillan, Colonel Light Gardens; I Von Vogt, Seacliff Park; G Lipsys, Blakeview; I Napier, St Peters; S Eyles, Broken Hill; S Clayson, Murray Bridge. 

Shadowland tickets: T Sjoersdman, Morphett Vale; A Whitney, Hectorville; B Ellis, Noarlunga Centre; K Nieuwenhuizen, Mount Gambier; R Pearce, Wilmington. 

Dawn of the Planet of the Apes tickets: E Jones, Mount Barker; B Hainey, Normanville; L Jones, Two Wells; J Dolphin, Pasadena; A Willis, Dernancourt; D Chappel, Taperoo; C Penniment, Torrensville; J Emery, Redwood Park; B Aplin, Ridgehaven; K Drake, Willaston; R Grima, Seacliff; B Hewitt, St Marys; B Shipway, Northgate; D Holdsworth, Hope Valley; A Turnbull, Torrens Park; Z Kauschke, Prospect; N Smith, Aldinga Beach; J Montebello, Pennington; L Bottrill, St Marys; J Blount, McLaren Vale; A Vougazianos, Elizabeth West; P Carmalt, Glenside; C Huntington, West Beach; S Mattner, Rosslyn Park; C Burrough, Aldinga Beach.

Rio 2 tickets:  A Browne, Redwook Park; S Schultheis, Henley Beach; G Chapman, Reynella; C Lands, Christies Beach; J Beer, Mt Compass; T Sharpe, Windsor Gardens; H Seaton, Toorak Gardens; D Amer, Stockport; B Todd, Hallet Cove; J Venning, Aldinga Beach; J Knight, Clearview; J Dunda, Mt Compass; C Y Chang, Gilles Plains; J Martin, Pt Noarlunga South; R Elliot, Clarence Park; A Beasley, Paralowie; D Longbottom, Mt Barker; L Pearton, Melrose Park; R Solly, Carrieton; J-A Bennett, Athelstone; M Dale, Port Lincoln; D Grant, Athelstone; F Walraven, Crystal Brook; L Potts, Hanhdorf; M Daly, Salisbury Heights. 

Neighbourhood Watch double pass; A. Walker; Glenalta

Dame Kiri Te Kanawa Corporate Tickets; F. Aspinal; Golden Grove, A. Hall; Tanunda, K.Crosby; Plympton

Cleland Wildlife Park Family Pass: L Slater, Burton, L Kelly, Christie Downs, C Jarrett, Hallett Cove.

Flat Battery Story: A Albanese, HENLEY BEACH.

Infinity Family Pass: M Duivesteyn, Heathfield, M Jaspers, Seaton, D Penley, Dulwich.

Disney's Muppets Most Wanted tickets: B Guy, Flagstaff Hill; D Garnett, McLaren Vale; D Marcoionni, Virginia; G Goldsmith, Bridgewater; G Wilson, Goolwa; H Parry, Morphett Vale; J Caiazza, Lockleys; J Howell, Normanville; J Rawolla, Blackwood; J Soar, Blakeview; K Grgurovic, Cowell; K Nannings, Marleston; L Barnes, Blakeview; M Davey, Seacliff Park; M Hand, Flagstaff Hill; P Pay, Koolunga; R McCarthy, Aberfoyle Park; S Hallsworth, Colonel Light Gardens; T Nancarrow, Beachport; J Trainor, Modbury Heights.

Celtic Thunder tickets:
J Daly, Prospect; L Painter, St Agnes; H Tilley, West Richmond; D Bradley, Gulfview Heights; C Gunnery, Hayborough.

$500 Wohlers gift card:
D Fry, Croydon Park.

A theatre package:
B Rohrsheim, Walkley Heights; D Butcher, Waikerie; S Attard, Glandore.

A Crowne Plaza escape:
M McLean, Magill.

Shen Yun tickets:
C Baehnisch, Flinders Park; V Potter, Melrose Park; T McBride, St Agnes. 

Adelaide Festival Season Subscription Competition; J. Groom, Lockleys; R. Vanderhoek, Southend;D. Reilly, Reynella'G. Sturrock, Ridgehaven; D. Potter, Paralowie;S. Langsford, Glenelg.

Adelaide Festival performance competition; Major prize T. Ponzo; Henley Beach; minor prizes C. Apsimon, Semaphore Park; M.Moschos, Morphettvale ; M. Brown, North Haven; K.Harvey; Oakden

Woolworths WISH Gift Card Competition; Major winner; L. Burford, Blackforest. Minor Prizes; P. Vishnubhatla, Hillcrest; M. Harper, Strathalbyn; R. Jordan, Murray Bridge; P. Hill, Mount Gambier.

Disney's Frozen tickets: A Nelson, Highbury; D Miller, Williamstown; E McBride, Tanunda; E Morizzi, Grange; G Abbott, Salisbury; J Nash, Port Pirie South; J Pincombe, Park Holme; J Poole, Hope Valley; K Leeson, Gulfview Heights;  K Mazza, Fulham; M Rees, Semaphore Park; R Palmer, Normanville; S Trainer-Russel, Kingswood; J Hansberry, Encounter Bay; F Sleep, Karoonda; S Orchard Simonides, Ethelton; B Thiele, Salisbury Heights; P McArthur, Naracoorte; K Lawless, Cheltenham; L Dinan, Clapham; S Qin, Mt Osmond; G Mann, Salisbury East; C Morallee, Happy Valley; J McCulkin, Broken Hill; D Sainsbury, Happy Valley; K March, Glenelg; T Gronthos, Westbourne Park; R de Virgilio, Findon; A Grant, Hallett Cove; K Winkley, Kilburn; A Sterling, North Adelaide; R Kruger, Mt Barker; J Nieuwenhuizen, Littlehampton; B McDiarmid, Andrews Farm; L Burns, Murray Bridge; J Shao, St Georges; K O’Sullivan, Parkside; R Brent, Rostrevor; S Latta, McLaren Flat; Y Tao, Trinity Gardens; K Weir, Roxby Downs; D Arthur, Hewett; P Carr, O’Halloran Hill; P Vrankovic, Trott Park; F Cossey, Hilton; J Loeser, Salisbury Heights; S Merrett, Gawler East; D Pritchard, Watervale; T Hubbard, Plympton South; R McManus, Freeling; J Drysdale, Croydon; M Wesolowski, Hallett Cove; R Deans, Kings Park; T Kelly, Fitzroy; J  Jeffries, Seacombe Gardens; D Temby, Kingswood; S Martin, Athelstone; K Stuart, Wynn Vale; S Langsforde, Somerton Park; C Warby, Clovelly Park; M Tobin, Gawler South; E Forward, Grange; W McGaffin, Valley View; C Sharrad, Malvern; D Welsh-Kinnear, McCraken; L Merritt, Encounter Bay; L Stentiford, Riverglades; T Logan, Moonta Bay; M Ellism Woodcroft; A Hull, Kensington Gardens; K Page, Coromandel Valley; F Thrupp, Seaford Meadows; S Hirniak, North Haven; L Wright, Holden Hill; R Nerlich, Oaklands Park; B Morgan, Modbury; B Howland, Wattle Park; D Mikutta, Redwood Park; M Nguyen, Kilburn; P Scheepers, Queenstown; B Winter, Greenwith; J Taylor, Oakden; J Vasileff, Fulham; L Dyson, Parafield Gardens; F Bitter, Broadview; D Ormsby, Broken Hill; C Gagliardi, Gepps Cross; C Baldwin, Para Hills West; D Gould, South Plympton; C Wilmshurst, Wayville; M Moran, Marion; S Brown, Windsor Gardens; D Watherston, Christie Downs; L Skoumbros, Hazelwood Park; M Hales, Salisbury East; N Kyriazis, West Lakes Shore; N Thain, Kingswood; C Bissell, Murray Bridge; M Cook, St Marys; M Hilbig, Lockleys.

World Tennis Challenge tickets
: A Keam, Glenside.

Illusionists 2.0 experience:
M Sochacki, Two Wells; R Brigden, Wattle Park; K Scanlan, Elizabeth Grove.

A Day on the Green tickets:
K Fergusson, Coffin Bay; D Martin, Port Augusta West.

The Rocky Horror Show tickets:
K Jones, Flagstaff Hill; J Symonds, Hallet Cove; T Krieg, Lobethal; B Darrel, Haworthdene; E Morizzi, Grange.

iPad3:
J Russell, Parkside; M Lazarevski, Flinders Park; T Quigley, Glenelg South.

Goodlife Health Clubs Membership:
T Leysley, Torrens Park; C Lau, Newton.

Clare Valley getaway:
R Prosser, Happy Valley.

Movie merchandise pack:
Y Gilbert, Strathalbyn; M Arnold, Broadview; H Buck, Woodcroft; J Calleja, Hillbank; S Sullivan, Old Reynella.

WOMADelaide tickets:
A Syrus, Torrens Park; S Darby, Ascot Park; R Gray, Eastwood; D Hughes, Bellevue Heights.

TomTom GPS:
L Heinrich, Freeling; J Howlum, Campbelltown; K Storr, Manningham.

State Theatre season pass:
D Friend, Adelaide. 

The Body in the Garden tickets: C Webster, Morphett Vale; D Reilly, Reynella; K Chance, Hahndorf.

A trip to PerthS Gredley, Greenwith. 

A Day on the Green tickets: A Kitson, Lower Mitcham; S Clisby, Para Hills; J Woolham, Osborne.

Breathalyser giveaway: J Neill, Clare; J Forrest, Gulfview Heights

Clare Valley getaway: J Winter, Seaview Downs.

Maxwell Meads giveaway: A Gayler, Blackwood; D Grinsted, Andrews Farm; J Mullins, Parkside; C Kretschmer, Tanunda; C Bennett, Marion; A Miles, Adelaide; D Gabarretta, Plympton; N Brooks, Semaphore Park; D Hughes, Bellevue Heights; N Hendry, Coromandel Valley; F Beer, Seacombe Gardens; B Drosd, Hope Valley.

Health retreat weekend: M Brodie, Craigmore.

Behind-the-scenes zoo tour: G Wilson, Goolwa.

McLaren Vale self-drive tour: S Hall, Houghton; K Brown, Parafield Gardens; M Zwar, Murray Bridge.

A taste of McLaren Vale: M Sedgwick, North Plympton; B Handke, Macclesfield; A Lindner, Kingston SE; J Thorpe, Meadows; A Lees, Morphett Vale; J Alexander, Clarendon; M Morgan, Plympton Park; A Chugh, Mansfield Park; S Kosmanis, Findon; G Bath, Millswood; A Donnelly, Happy Valley; J Harris, Moana. 

Dream Holiday Competition - Draw 1: P Lanyon, Flagstaff Hill

Win tickets to see Disney's Planes in 3D: D Wegener, Mt Barker; S Dragon, Two Wells; D Newberry, Seaview Downs; P Young, Aldinga Beach; H Kirk, St Agnes; S Jeziorski, Birkenhead; P May, Salisbury North; J Wootton, Hillbank; W Klopp; Redwood Park; S Janetzki, Windsor Gardens; K Bairstow; Beulah Park; R Wong, Clarence Park; J Filipek, Rosewater; S Agnew, Stansbury; A Wilson, Glenelg; J Tassone, St Clair; H Potter, Sheidow Park; L Matthews, Kalbeeba; G Blight, Pt Pirie; M Nedic, Woodville West.

Pink Competition Winners
K. Butcher, J. Fisher, J. Harwood

Autumn Renewal Newsletter Competition Fuel Vouchers
L. Arnold, M. Joy, A. Pretty

Summer Renewal Newsletter Competition iPad Minis
L. Sandercock, J. Weiss, A. Dayman

WIN Free Movies for a Year Membership Competition
D. Misfud, Northgate; V. Bosatlija, Seaview Downs; S. Higgins, Birdwood.

RAA Competitions

RAA run all sorts of competitions all-year-round. Have a look at the great prizes on offer and try your luck!

Enter RAA Competitions